कला/साहित्यरोचकविश्व

योगले गर्भावस्थामा फिट अनुष्का शर्मा, पहिलो पटक शेयर गरिन् यी तस्विर

काठमाडौं । अनुष्का शर्माले योग दिवसको अवसरमा आफ्नो सामाजिक सञ्जाल अकाउन्टमा केही तस्बिर सेयर गरेकी छिन्, जसमा उनी योगा गरिरहेकी छिन् । यी तस्विरहरु अनुष्काको गर्भावस्थाको समयमा गरिएको योगको हो ।

अनुष्का शर्मा अहिले आफ्नो आगामी फिल्म ‘चकडा एक्सप्रेस’मा व्यस्त छिन् । तर, अभिनेत्री सामाजिक सञ्जालमार्फत आफ्ना फ्यानसँग जोडिएकी छिन् । हालै अनुष्काले केही तस्विर पोस्ट गरेकी छिन् जसमा उनी योगा गरिरहेकी छिन् । अभिनेत्रीले आफ्नो गर्भावस्थाको तस्विर पनि सेयर गरे, जुन तपाईंले पहिले कहिल्यै नदेखेको हो। अनुष्काले पनि त्यही क्रममा एउटा तस्बिर सेयर गर्दै मानिसहरुलाई फिट रहन सन्देश दिएकी छिन् ।

योग गरिरहेको अनुष्काका तस्बिरहरू

अनुष्का शर्मालाई बलिउडकी सबैभन्दा फिट अभिनेत्री मानिन्छ । अभिनेत्री प्रायः जिम जाँदा वा योगा गरेको देखिन्छ ।गर्भावस्थामा पनि अनुष्का एकदमै फिट देखिएकी थिइन् । त्यो समयमा पनि, अभिनेत्री आफ्नो दैनिक शासन पालन गर्न बिर्सनु भएन। योग गर्नु उनको दिनचर्यामा परेको थियो । उनका हालैका तस्बिरहरूले यसको प्रमाण दिन्छ, जसमा उनी योगा गरिरहेकी छिन्। अनुष्का शर्माले इन्स्टाग्राममा तस्बिर सेयर गर्दै लेखेकी छिन्, ‘तस्विरमा मेरो योग यात्राको झलक..यस्तो सम्बन्ध जुन कहिले सुरु हुन्छ र कहिले अन्त्य हुन्छ । स्वस्थ रहन यो पुरातन प्रविधिको लागि सधैं कृतज्ञ। ‘

तस्विरमा अनुष्काको लुक हेर्दा यस्तो हुन्छ । गर्भावस्थाको समयमा पनि, खेलकुद पोशाकमा अभिनेत्रीको शरीर धेरै पातलो देखिन्छ। अनुष्काले ११ जनवरी २०२१ मा छोरी वामिका कोहलीलाई जन्म दिइन् । अनुष्का अहिले आफ्नो आगामी फिल्म ‘चकडा एक्सप्रेस’ को सुटिङमा व्यस्त छिन् । यस चलचित्रमा झुलन गोस्वामीको भूमिका निर्वाह गरिरहेकी नायिकाले एक महिना क्रिकेटको व्यावसायिक तालिम पनि लिएकी छिन् ।तालिमका क्रममा अभिनेत्री पनि निकै ट्यान भएकी थिइन्, जसलाई उनले आफैंले इन्स्टाग्राम समेत राखेकी छिन् । चकडा एक्सप्रेस सन् २०२३ को फेब्रुअरीमा रिलिज हुनेछ

आज विश्वभर योग दिवस मनाइँदैछ ।धेरै सेलिब्रेटीहरूले योग गरिरहेको फोटो पोस्ट गरेर मानिसहरूलाई फिट रहन प्रेरित गरेका छन्। मलाइका अरोरा, शिल्पा शेट्टीजस्ता धेरै अभिनेत्रीहरूले सामाजिक सञ्जालमा योगमार्फत मानसिक र शारीरिक रूपमा फिट हुने सन्देश दिएका छन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button