४ असार २०७८, शुक्रबार
गृह बाढीले बगाउँदा४० वर्षीय एक युवक बेपत्ता
बाढीले बगाउँदा४० वर्षीय एक युवक बेपत्ता

काठमाडौं। बिहीबार बिहान आएको बाढीले बगाउँदा एक युवक बेपत्ता भएका छन् । भैरवी–२ स्थित पोडीघाट सिँचाइ आयोजना निर्माणकार्यमा कार्यरत सोही वडाका ४० वर्षीय केशव थापालाई बाढीले बगाएर बेपत्ता भएका हुन । सिँचाइ योजनाको जाली भर्न लागिरहेका बेला एक्कासी खोलामा बाढी आएर बगाएको सँगै रहेका उनका भाइ गणेश थापाले बताएका छन् । योजनाको काम नियमित भइरहेकाले जाली भरिरहेको अवस्थामा एक्कासी बाढी आयो, जाली छोप्न खोज्दा बाढीले बगाएर बेपत्ता भएको थापाले बताएका छन् ।

स्थानीय योजनामा कार्यरत मजदुर र गाउँलेले उनको शव खोजी गरिरहेका छन् । घटना बिहान ११ बजे घटेलगत्तै खोजीकार्य जारी राखेको र उक्त खोला मिसिएको अर्को खोला छामघाटमा समेतमा बिहानदेखि बगरैबगर हिँड्दा पनि कुनै अत्तोपत्तो नलागेको गणेश थापाले जनाएका छन् । जिल्ला प्रहरी कार्यालय दैलेखका प्रमुख अनुपम श्रेष्ठका अनुसार घटना घटेको खबरपछि इलाका प्रहरी कार्यालय दुल्लुबाट दुई प्रहरी घटनास्थलमा खटाइएको जनाए । खोलामा बाढी एक्कासी आउँदा भरिरहेको जाली जोगाउन JJखोज्दा केशव बेपत्ता भएकोे उनले बताए । प्रहरी र स्थानीयवासीले खोजीकार्य जारीनै राखेका छन् ।


Facebook Comments

हरेक खबर खास खबर