१७ मंसिर २०७८, शुक्रबार
गृह चट्याङ लागेर एकको मृत्यु, नौ घाइते
चट्याङ लागेर एकको मृत्यु, नौ घाइते

रुकुम पश्चिम । रुकुम पश्चिममा चट्याङ लागेर १ जनाको मृत्यु भएको छ । ९ जना घाइते भएका छन् । जिल्लाको त्रिवेणी गाउँपालिका–४ बुधबार राति गंगाराम खड्का र प्रकाश विकको घरमा चट्याङ परेको प्रहरीले जानकारी दिएको छ । चट्याङ लागेर रोल्पा जिल्लाको गंगादेव गाउँपालिका–४ घर भएकी १३ वर्षीया निर्मला खत्रीको मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुकुम पश्चिमका प्रमुख, प्रहरी नायव उपरीक्षक ९डीएसपी० ठगबहादुर केसीले जानकारी दिए । उनकाअनुसार निर्मला मामा घर आएकी थिइन् ।

चट्याङ लागेर स्थानीय २० वर्षीया अनिता विक, २२ वर्षीय प्रकाश विक, ११ वर्षीया तुलसा खड्का, १६ वर्षीया शुसिला खड्का, २२ वर्षीया पविता खड्का, ५० वर्षीया धनमाया खड्कालगायत घाइते भएको डीएसपी केसीले जानकारी दिए । घाइतेमध्ये अनिताको अवस्था गम्भीर रहेकाले थप उपचारका लागि नेपालगन्ज रिफर गरिएको उनले बताए ।


Facebook Comments

हरेक खबर खास खबर